PRAŽSKÉ HOROROVÉ PODZEMÍ NA ŽIŽKOVĚ – INFO ZDE

Připravili jsme pro vás hororové podzemí v unikátních prostorách protiatomového krytu. Čeká na vás 20ti minutová prohlídka plná strašidelných překážek a adrenalinu. Vtáhneme vás do děje a postavíme vám do cesty největší hvězdy kultovních hororových filmů.
Vydejte se k nám ve skupince s přáteli. Vyzkoušejte, zda dokážete překonat nástrahy, přežít setkání s hororovými postavami a projít všemi místnostmi až do konce.

Vytvořte si rezervaci online a přijďte k nám. Pustíme vám příběh, kterého se stanete součástí. Následně se již sami vydáte do temných prostor, kde na vás čeká skutečná zkouška odvahy.

.

.

KDYŽ MÁTE ZAREZERVOVÁNO.

S čím je potřeba počítat?

Hororové postavy budou kontaktní, vyděsí vás, ale újma na zdraví jejich vinou vám nehrozí. Je přísně zakázáno jakékoliv násilí z vaší strany vůči postavám. V takovém případě by byla prohlídka ukončena bez nároku na vrácení vstupného.

Během prohlídky budete plnit několik lehčích úkolů, při kterých však bude potřeba vaší odvahy.

 Hrozí, že se u nás lehce ušpiníte, pamatujte na to při volbě oděvu. Cíleně vás špinit nebudeme, ale ve tmě se může stát, že se otřete o zeď, nebo o něco zavadíte a oblečení si natrhnete.

Jedna skupinka může mít 2 – 4 členy. Počet členů není potřeba předem hlásit přesně. Můžete nahlásit např. 2 a pokud vás nakonec dorazí více, není to problém, jen vám upravíme cenu.

Navštívili jste už náš facebook ?